Organizowana jest oaza dla dzieci z naszej parafii w wakacje od 19-24 lipca 2014r  Organizowana jest w Domu Rekolekcyjnym  „Opoka”  w Starym Saczu.

Mozna sie juz zgłaszac.  Jest tylko 55 miejsc dla dzieci.  Już trzeba sie zgłaszać.   Koszt oazy 200 zł.  Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas i z grupy oazowej beda miały zniżke tak jak w roku 2013.

SPOTKANIA OAZOWEJ GRUPY DZIECIĘCEJ:

Dla grupy straszej:

w 2 i 4 sobote miesiaca o godz. 11.00  tj. 28 wrzesnia ;  12 pazdziernika ; 26 pazdziernika ; 9 listopada : 23 listopada ; 14 grudzień ; 28 grudzień.   Do tej grupy przychodza dzieci z klasy  VI Szkoła Podstawowa i z klasy  I Gimnazjum z Mystkowa i  Mszalnicy.

Dla grupy młodszej:

w 1 i  3  sobote miesiaca o godz. 11.00  tj  5 pazdziernika ; 18  pazdziernika : 2 listopada  ; 16 listopada ; 30 listopada ; 7 grudzien  21 grudzień.  Do tej grupy przychodza dzieci z klasy II   III   IV   V   Szkoły Podstawowej z Mystkoawa i z Mszalnicy.

Na spotkaniu  w sobote 21 wrzesnia o godz. 11.00 przyszło  28 dzieci.  Poniewaz była duża liczba dzieci a ma przyjść jeszcze wiecej, dlatego wszystkie dzieci zostały podzielone na dwie grupy: starszą i młodszą.  Te grupy będa prowadzic animatorki.