W parafii Mystków funkcjonuje 6 kregów Domowego Kościoła.  ! Krąg To Oracze    2 krąg  to Pagorek    3 krąg  to Styrek       4 krąg   to Wola Nizna     5 krąg   to  Radeckówka    6 krąg  to  Tabor.   Razem w kregach formuuje się 30  małżeństw tj 60 -ciu małżonkow.  Sppotkania odbywaja sie 1 raz w miesiacu, kolejno w w domu małzonkow-członków kregu.

Zapraszamy do kręgów kolejne małżeńśtwa, prosze tylko podejść do zakrystii i przedstawic prosbe.

Przez Domowy Kośćiół  od 9 – 23 sierpnia jest organizowana oaza I i II stopnia w Domu Rekolekcyjnym w Starym Saczu.  Ten dom jest wybudowany w miejscu gdzie pielgrzymował Jan Paweł II.  W tym miejscu pozostał jedyny w Polsce  cały nietknięty ołtarz z dnia pielgrzymki JP II.   Uczestnictwo na oaze wakacyjuną zglaszamy telefonem 606 924 508 lub smsem.