Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ; 11.00 – katecheza nie ma ; 15.00 Sa zapisy do księgi trzeźwości. jako dobry uczynek

Dziś nabożeństwa jeszcze w takim porządku jak sa ogłoszone. Dla chętnych. Można stać
na placu kościelnym. Będą włączone głośniki. W kościele może przebywać do 50 ludzi.
Na placu kościelnym w czasie Mszy Świętej będą dwie lub 3 grupy po 50 osób

Reszta zostaje na placu kościelnym i tam uczestniczymy w trzech grupach. Stoimy od siebie w odległości minimum 1 m. Głośniki będą włączone To jest tylko na czas istnienia choroby. Znaku pokoju nie przekazujemy przez podanie ręki. Przy składce nikogo mnie dotykamy. Dzisiaj dokonam na każdej Mszy Świętej poświęcenia parafii i naszych rodzin i Ojczyzny Miłosiernemu Jezusowi Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Chrzest za 2 tygodnie Można zabrać deklaracje Dziecka Poczętego, złożymy w środę 25 III lub
W niedziele przed albo po 25 marca. Można będzie i ciągu tygodnia na ołtarzach
Nie ma spotkań ani zebrań w parafii, aż do odwołania. Godzinki, Gorzkie Żale Droga Krzyżowa Koronkę Różaniec. Odwołany w Kościele ale nie w domach…

Bardzo proszę aby w każdym domu (rodzinie) odprawiano Gorzkie żale Drogę krzyżową Nowennę i koronkę do Miłosiernego Jezusa o tych samych godzinach co w kościele. ( albo w innym czasie)
Modlimy się w domu pościmy, czytamy Pismo Święte, robimy ołtarzyki w domach wystawiamy
obraz Matki Bożej lub Miłosiernego P. Jezusa. Zwłaszcza prośbą aby w jedności z cała Polska
i parafią uklęknąć duchowo przed Królowa Polski odmówić cząstkę różańca i zawierzyć się Maryi.

Kościół przez cały tydzień będzie otwarty od godz. 7.00 do godz. 21.00
można będzie wejść do kościoła w każdej chwili na adoracje, przebłagalną i modlitwę prośby.
Będzie się można spowiadać od godz. 7.00 do godz. 11.00 i od godz. 15.00 do godz. 21.00
Boczne drzwi będą cały dzień. Stawiamy zaporę nie tylko ziemska ale i duchową mocniejszą
Do nas choroba nie przyjdzie jak się będziemy modlić, pościć i pokutować- jak było dawniej.
chyba że mało nas będzie się modliło i pokutowało i nie będzie nawrócenia a więcej grzechów.

NABOŻEŃSTWA PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ Z ADORACJAMI i śpiewem suplikacji

Msze święte w dzień powszedni o godz. o godz. 7.30 i 16.30 dla rodzin
Adoracja od godz. 7.30 do godz. 11.00 15.00 do 21.00

Msze Święte w najbliższą niedziele nie odwołujmy ale zwiększamy: o godz. 7.15 ; g. 8.30 ; g. 10.00 ; g. 11.30: g. 16.00
Msze Święte będą krótkie recytowane, tylko pieni śpiewane.
W niedziele w czasie każdej Mszy Świętej dokonam zawierzenia Nielokalnemu sercu Matki Bożej według objawień fatimskich i Miłosierdziu Bożemu

W czwartek wspominamy św. Józefa Oblubieńca NMP i Opiekuna P. J

Gazety: Gość  , Apostolstwo Chorych. Promyczek

Ręce mamy odkażane płynem odkażającym

a. przed Msza Świętą w zakrystii i przed komunia Święta
b. przed Komunia Święta palce z naczynka leżącego na ołtarzu.
Komunia Święta będzie rozdzielana na ręce lub do ust według tak jak kto będzie chciał.
a. Jeden kapłan będzie udzielał do ust w kolejce przy skarbcu
b. Drugi kapłan będzie udzielał na rękę w kolejce na środku kościoła
c. Trzeci kapłan będzie udzielał na placu kościelnym na schodach kościoła do ust lub na rękę
Informacje wszystkie sa na stronie internetowej parafii razem z dyspensą.