Msza Święta  o godz.  7.15 ;  9.00  ;  11.00   ;   16.00.  Składka na Kurie Diecezjalną.
          Bóg zapłać za kolędę misyjna: dzieciom młodzieży  rodzicom i tym co przyjęli.

Jutro Uroczystość  Objawienia Pańskiego –  Święto Trzech  Króli
    Msze Święte:  7.15 ; 9.00 ; 11.00 ; 16.00.  Poświęcenie na każdej  Mszy Świętej
  złota kadzidła i kredy  -  DSM  przygotuje  kadzidło i kredę – będzie można

zabrać do domu ze stołu lub od ministrantów sprzed kościoła.
Poświecenie złota, Kadzidła i kredy. W domu np. nad świeca spalić
a kreda wypisać imiona Trzech Króli Można dzieciom złożyć drobna ofiarę.
Jest to dzień misyjny w Kościele. Modlimy się za misje. Składka na misje.

Za tydzień  nauki stanowe i zmiana tajemnic różańcowych.  Mogą zapisywać się Szkoła Podstawowa.
          W najbliższą niedziele  Uroczystość  Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Bożego Narodzenia

Nowenna do MBNP w środę o g. 16 30
Nowenna do Miłosierdzia Bożego piątek o godz. 1630

8 styczeń 23 r. śm. Ks. Jana Kuklewicza. Msza święta w niedziele o godz. 11.00
     Są gazety. Gość.  Królowa Różańca  Świętego  książki o Apostołach

Kolęda  w następnym tygodniu c.d.  ul Nowosądecka.