Dziś  Msze Święte:  7.15  ;  9.00  ;   11.00  ;  16.00.

Dziś także przezywamy Uroczystość Najświętszej Rodziny Jezusa Maryi
i św. Józefa. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich na każdej Mszy Świętej

Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie Starego Roku
Msza Święta o godz. 8.30 i 16.30. ( nie ma Mszy Św. o g. 7.00)
Przepraszamy za grzechy – suplikacje
Także będziemy dziękować za łaski dary hymnem uwielbienia
Ciebie Boga wysławiamy.

We środę Uroczystość  Świętej  Bożej Rodzicielki - modlitwy  o  pokój
  Msze Święte:  7.15  ;  9.00  ;  11.00  ;  16.00  poświecenie wody po  każdej  Mszy Świętej

1 stycznia Kolęda Misyjna + dzieci i młodzież – będą  zaświadczenia
        Kolędników zapraszam  na godz. 11.00.  We środe  1 stycznia za  odmówienie
        Hymn do  Ducha Świętego – można  uzyskać odpust  zupełny  ! stycznia  będzie
        śpiewamy Akatyst  w czasie każdej Mszy  Świętej  i 30 minut wcześniej  przed  każdą Msza Sw.

W tym tygodniu I czwartek I piątek i  I sobota miesiąca.  Msze  Św.  7.00  i  16.30  dodatkowa
        w I piątek  godz.  20.00.  Nowenna Pompejańska w sobotę  o godz. 15.30

W czwartek   Nowenna  kl  VII  i  VIII  o godz. 16.30.  Spowiedź   15.45  45 minut  wcześniej.
        Ponieważ  2 kapłanów  to proszę przyjść wcześniej jak potrzebna spowiedź. Kto by chciał przed
        I Piątkiem się wyspowiadać to będzie można tez   1 stycznia  w czasie Mszy

Można zgłosić niekompletną róże. Chętnych zapraszam do zapisania się. Dzieci tez niech się zgłaszają. Wyjazd do Lipinek można jeszcze zgłosić chętnych – młodzież i dzieci nawet z rodzicami.
.