Dziś Msze Święte: 7.15 ; 9.00 ; 11,00 ; 16.00. Składka na Orkiestrę
Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – Odmówimy akt poświęcenia P. Jezusowi królowi – odpust zupełny pod zwykłymi warunkami
W przyszła niedziele rozpoczną się Adwent i nowy rok liturgiczny.

Za tydzień w naszej parafii obchodzimy 2 Światowy Dzień Ubogich. Można będzie Zabrać poświęcony chleb-eulogie- pamiątka z I wieków była to pomoc dla ubogich. Do puszek będzie można złożyć ofiarę – będzie to pomoc dla potrzebujących- chorej dziewczynki 2-letniej i na stypendium dla dziewczynki sierotki z Afryki.

Dziękuje SKC z Mszalnicy i przedszkolu parafialnemu – za zbieranie zakrętek i za ofiarę pieniężną dla chorych dzieci. Zakrętki plastikowe można przynosić do przedszkola Parafialnego i do Szkoły w Mszalnicy.

W związku z Światowym Dniem Ubogiego zapraszam na nabożeństwo w piątek o godz. 16.30 SKC Caritas Parafialny i parafian, aby się modlić w wyznaczonej intencji przez Ojca Świętego i int. Grup wsparcia.
Zapraszam na zebranie SKC z Mszalnicy do domu katechetycznego na g. 15.30.

We czwartek 10 rocz. święceń Ks. Bpa Ordynariusza – módlmy się w jego intencji

W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia.

Zgłaszać w zakrystii chorych i samotnych dla odwiedzin Św. Mikołaja
Dziękuje za składki na cele parafialne: ostatnio zapłaciliśmy za remont dzwonów. Kosztowało 32 tysiące składka wyniosła 6500 zł reszta zebrałem ze składek niedzielnych. Zapłaciliśmy także za 2 zabudowane konfesjonały. Planowane jest oświetlenie kościoła i pewne prace na cmentarzu.
Zbiórki: Kandydaci na ministrantów w sobotę g. 8.30 Kurs lektorski sobota godz. 9.30
Zapraszam na zbiórkę lektorów z klasy VIII i średniej, w piątek po Nowennie o g. 17.30. Zbiórka przed odpustem parafialnym 8 grudnia – zapraszam.

Wspominamy:
W sobotę św. Andrzeja apostoła
Gazety: Gość, Apostolstwo chorych. – obrazki można wziąć.